Černý cejlonský čaj Regalo se skořicí a vanilkou. Sypaný 150g. Čajová dóza. Eden Bliss
Kód: 90419Související produkty

Čtete rádi knihu? Nyní máte možnost mít speciální čajovou knihu, která vám po otevření dá možnost uvařit si svůj oblíbený čaj, ještě předtím než vezmete do ruky svou oblíbenou knihu.

Vonné svíčky, které navodí příjemnou atmosféru doma, v kanceláři i na dovolené

Vonné svíčky Yankee Candle dostávají slovo "svíčka" do úplně nové, zcela ohromující a naprosto výjimečné dimenze, kde již při prvním minutách se vaše mysl zcela oddá vůni těchto svíček.
Tyto svíčky navodí příjemnou atmosféru jak při každodenní situaci, tak při romantických chvílích s drahou polovičkou nebo při setkání s přáteli na čaji o páté.

Vonné svíčky, které navodí příjemnou atmosféru doma, v kanceláři i na dovolené

Vonné svíčky, které navodí příjemnou atmosféru doma, v kanceláři i na dovolené.
Detailní popis produktu
Černý čaj Regalo se skořicí a vanilkou, sypaný.
Označení pravého cejlonského čaje známkou "cejlonský lev". Eden Bliss (jako v ráji).
Balení v čajové dóze - tubus.
Tubus je z tvrdého kartonu, který je z vnější strany potažený potisknutou fólii a z vnitřní strany potažený aluminiovou fólii pro zachovaní kvality po celou dobu spotřeby.
Složení: cejlonský černý čaj, skořice, vanilka, měsíček lékařský.
Hmotnost: 150g.
Země původu: Srí Lanka
Doplňkové parametry
Kategorie: | ČAJE ZE SRÍ LANKY |
---|---|
Hmotnost: | 0.15 kg |

Dárkové balení pravého černého čaje ze Srí Lanky.
Vánoční čaj.

Vyzkoušejte ovocnou kolekci čajů Basilur, kdy i v letních měsících, kdy je ovoce dostatek, oceníte plnou chuť ovoce v těchto čajích.

Černý čaj Basilur v čajové hrací dóze.
Vychutnejte si váš oblíbený čaj při zvuku hrací skříňky.
Vhodné jako dárek.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.