O svíčkách Yankee Candle

Nos je svým způsobem stroj času. Nevěříte? Tak si vzpomeňte, jestli se vám někdy stalo, že jste nasáli a najednou se vám vybavila vzpomínka na konkrétní prožitek z minulosti tak silně, jako kdybyste ho na pár vteřin znovu prožili… Lidský čich je z velké části ještě neprobádaný smysl, jehož propojení s vědomím skrývá netušená tajemství.

Právě na tomto čichovém „kouzlu“ stojí produkty amerického výrobce vonných svíček Yankee Candle. Společnost funguje již od roku 1969 a za více jako půlstoletí svého fungování se vyšplhala na jednu z nejrespektovanějších značek svého druhu na světě.

Za úspěchem stojí hned několik faktorů. Zaprvé Yankee Candle používá při výrobě svíček ty nejkvalitnější suroviny – vysoce kvalitní sklo, nejlepší rafinovaný parafín, vonné oleje s přírodními výtažky květin, ovoce a koření a 100% bavlněné knoty bez karcinogenních přísad, které jsou ručně rovnané. Zadruhé značka disponuje širokým a neustále inovovaným spektrem nabízených vůní různých květin, ovocí, koření, ale i míst a zážitků. To vše by ovšem nefungovalo nebýt dlouhodobé a stabilní záruky kvality. Vytvoření jednotlivých aromat někdy trvá i roky, neboť namíchat přesný poměr ingrediencí, aby se jednotlivé vůně „netloukly“, nýbrž společně umocňovaly kýžený čichový dojem, je práce pro ty nejvybranější nosy. Až potom, co je aroma vycizelováno a náplň rovnoměrně provoněna, může jít svíčka do nabídky.

V našem obchodě jsme pro Vás přichystali výběr těch nejžádanějších vůní od značky Yankee Candle. Pouhým přičichnutím se tak můžete přenést například na rozkvetlou louku, na pláž u moře či do tradiční vánoční kuchyně, kde to voní jablkem, vanilkou a skořicí.

 

Přejeme Vám příjemné a provoněnné zážitky!