VONNÉ SVÍČKY YANKEE CANDLE - dárková sada se svícnem. Kouzelné svěží vůně. Sada svíček 18ks.

Kód: 51500
Novinka
Značka: YANKEE CANDLE
749 Kč 619 Kč bez DPH
Skladem

Kouzelná vánoční sada obsahuje 18 čajových svíček a jeden oválný zlatavý svícen.

Krásné čajové svíčky uvolňují tu nejčistší a pohádkově osvěžující vůni, která Vás okouzlí!

Vonné svíčky Yankee Candle dostávají slovo "svíčka" do úplně nové, zcela ohromující a naprosto výjimečné dimenze, kde již při prvním minutách se vaše mysl zcela oddá vůni těchto svíček.

Tyto svíčky navodí příjemnou atmosféru jak při každodenní situaci, tak při romantických chvílích s drahou polovičkou nebo při setkání s přáteli na čaji o páté.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní sada v něžném fialovo/růžovém dekoru obsahuje 18 čajových svíček.

V této vonné sadě najdete také svícen na čajovou svíčku.

Každá vůně je obsažena v počtu 3 kusů čajových svíček:

Čajové svíčky jsou s vůní:

3x Kouzelný svět sněhového těžítka

3x Polibky sněhové vločky

3x Peprmintové sušenky

3x Závěje cukru

3x Hvězdy zimní noci

3x Vánoční cukroví

Hmotnost jedné svíčky: 9,8 g

Charakter vůní: svěží, vůně čistoty, sladká, květinová, ovocná

 

Čajové svíčky se zapalují ve více kusech ve svícnech a svými plamínky vytvářejí intimní atmosféru.

 

Velikost balení 5 x 30 x 34 cm.

 

Velikost 10,7 x 12,7 cm.

 

Doba hoření: 108 hodin (18 x 6 hodin)

 

Hmotnost: 176 g

 

Země původu: USA

 

O Yankee candle:
Na počátku stál jeden jediný člověk a v současnosti je Yankee Candle nejproslulejší výrobce aroma svíček a vůní do interiérů.

Od svého vzniku v roce 1969 se Yankee Candle specializuje výhradně na vonné svíčky.

 

Při výrobě Yankee svíček je použito vysoce kvalitní sklo, nejlepší rafinovaný parafín, prvotřídní vonné oleje a 100% bavlněné knoty bez karcinogenních přísad, které jsou ručně rovnané.

 

Značka Yankee Candle se nespokojuje pouze s vyvíjením vůní a prodejem vonných svíček, její experti vytvářejí a cizelují každé jednotlivé aroma po celé roky. Koupíte-li si levnější svíčku, často se vám stane, že vůně zmizí, ještě než svíčka dohoří, ale svíčky Yankee Candle voní do posledního záblesku plamínku.

 

Yankee Candle = autentické, věrné předloze. Dlouhotrvající. Vůně pokrývají škálu mnoha kategorií, od exotického ovoce a květů, přes atmosféru každodenních situací až po specifickou vůni slavností a svátků.

Sdílíme s vámi svou vášeň pro vůně. S hrdostí a láskou pokračujeme v krásném tradičním řemesle, které se dědilo z generace na generaci mistrů svíčkařů. Ctíme tradiční postupy, přitom se ale neustále snažíme hledat nové cesty, jak zpříjemnit život milovníkům vonných svíček Yankee Candle.

Mistři parfuméři vyvíjejí vůně Yankee Candle tak, aby měly optimální užitek. Všechny parfemace pečlivě zkoumá a testuje tým zkušených „nosů“. Chceme dosáhnout ideální výraznosti a nejlepší kvality vůně, abychom mohli garantovat, že svíčka bude vonět stejně v obchodě i doma po zapálení.

Od momentu, kdy škrtnete sirkou, až do posledního zaplápolání plamínku, uvolňují vonné svíčky Yankee Candle ty nejčistší, pohádkově osvěžující vůně, které ani postupem času nevymizí. Každá esence musí vonět tak reálně a příjemně jako skutečná květina, ovoce, koření, místo nebo zážitek, kterým je inspirovaná.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: SVÍČKY
Hmotnost: 0.176 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: