Novinka

VONNÉ SVÍČKY YANKEE CANDLE - VÁNOČNÍ DÁRKOVÁ SADA, 10KS ČAJOVÝCH SVÍČEK + SVÍCEN

  • 1 z 3

Vonné svíčky Yankee Candle dostávají slovo "svíčka" do úplně nové, zcela ohromující a naprosto výjimečné dimenze, kde již při prvním minutách se vaše mysl zcela oddá vůni těchto svíček.

Tyto svíčky navodí příjemnou atmosféru jak při každodenní situaci, tak při romantických chvílích s drahou polovičkou nebo při setkání s přáteli na čaji o páté.

  • 349 Kč 50 Kč –14 %
    247 Kč bez DPH
  • Skladem
299 Kč
Kategorie: SVÍČKY
Hmotnost: 0.5 kg
 

Dárková sada obsahuje 10 ks čajových svíček a 1 ks skleněný svícen.

VÁNOČNÍ DÁRKOVÁ SADA - 10KS ČAJOVÝCH SVÍČEK + SVÍCEN

 

Vůně obsažené v dárkovém balení:

Twinkling Lights (Zářící světýlka)

Tree Farm Festival (Festival stromků)

Letters to Santa (Vánoční dopisy)

Christmas Eve Cocoa (Štědrovečerní kakao)

Christmas Eve (Štědrý večer)

Snow in Love (Zamilovaný sníh)

Candlelit Cabin (Chata ozářená svíčkou)

Snowflake Cookie (Cukrová vločka)

Christmas Magic (Vánoční kouzlo)

Christmas Cookie (Vánoční cukroví)

 

Dárkové balení obsahuje také svícen z čirého skla na čajovou svíčku.

 

Čajové svíčky se zapalují ve více kusech ve svícnech a svými plamínky vytvářejí intimní atmosféru.

 

Velikost balení 12 x 4 x 28,5 cm

 

Doba hoření: 60 hodin (10 x 6 hodin)

 

Hmotnost: 0,5kg

 

Hmotnost svíček : 98 g (10x9,8g)

 

Země původu: USA

 

O Yankee candle:
Na počátku stál jeden jediný člověk a v současnosti je Yankee Candle nejproslulejší výrobce aroma svíček a vůní do interiérů.

Od svého vzniku v roce 1969 se Yankee Candle specializuje výhradně na vonné svíčky.

 

Při výrobě Yankee svíček je použito vysoce kvalitní sklo, nejlepší rafinovaný parafín, prvotřídní vonné oleje a 100% bavlněné knoty bez karcinogenních přísad, které jsou ručně rovnané.

 

Značka Yankee Candle se nespokojuje pouze s vyvíjením vůní a prodejem vonných svíček, její experti vytvářejí a cizelují každé jednotlivé aroma po celé roky. Koupíte-li si levnější svíčku, často se vám stane, že vůně zmizí, ještě než svíčka dohoří, ale svíčky Yankee Candle voní do posledního záblesku plamínku.

 

Yankee Candle = autentické, věrné předloze. Dlouhotrvající. Vůně pokrývají škálu mnoha kategorií, od exotického ovoce a květů, přes atmosféru každodenních situací až po specifickou vůni slavností a svátků.

Sdílíme s vámi svou vášeň pro vůně. S hrdostí a láskou pokračujeme v krásném tradičním řemesle, které se dědilo z generace na generaci mistrů svíčkařů. Ctíme tradiční postupy, přitom se ale neustále snažíme hledat nové cesty, jak zpříjemnit život milovníkům vonných svíček Yankee Candle.

Mistři parfuméři vyvíjejí vůně Yankee Candle tak, aby měly optimální užitek. Všechny parfemace pečlivě zkoumá a testuje tým zkušených „nosů“. Chceme dosáhnout ideální výraznosti a nejlepší kvality vůně, abychom mohli garantovat, že svíčka bude vonět stejně v obchodě i doma po zapálení.

Od momentu, kdy škrtnete sirkou, až do posledního zaplápolání plamínku, uvolňují vonné svíčky Yankee Candle ty nejčistší, pohádkově osvěžující vůně, které ani postupem času nevymizí. Každá esence musí vonět tak reálně a příjemně jako skutečná květina, ovoce, koření, místo nebo zážitek, kterým je inspirovaná.