BIO bylinný čaj s kurkumou, broskví a moringou značky Tipson ze Srí Lanky, porcovaný s přebalem, 37,5g (25x1,5g)Turmeric&Peach&Moringa. Certifikát USDA Organic

Kód: 86314
Značka: Tipson
99 Kč 88 Kč bez DPH
Skladem

Tento bylinný čaj, je čaj bez obsahu kofeinu a teinu, proto je vhodný pro každodenní pití ve větším množství, i večer.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinný čaj balený přímo na Srí Lance s kurkumou, broskví a moringou. Neobsahuje kofein.

 

Složení: citronová tráva, moringa, BIO kurkuma, aroma broskve a kurkumy.

 

Moringa:  Do čajů se přidávají listy Moringy, které jsou zdrojem mnoha minerálů, vitamínů a proteinů. Používají se jako výživný doplněk stravy dětem, sportovcům atd. Moringa obsahuje vyšší množství vápníku, železa, vitaminu C a draslíku.

 

 

Porcovaný s přebalem. Díky tomu, že je každý sáček čaje ve foliovém přebalu, uchovává si stále svoje typické aroma a chuť. Což je rozdíl oproti balení čajů bez přebalu, kdy jsou čaje zabaleny jen v papírové krabičce.

 

Hmotnost:  37,5g (25x1,5g)

 

Země původu: Srí Lanca

 

Certifikát USDA o organičnosti výrobku.

 

USDA ORGANIC

USDA Organic představuje americkou národní formu certifikace udělované podle kritérií pro ekologické zemědělství. Cílem této federální organizace je podpora obchodu, zemědělské ekologické výroby a venkovských komunit, ochrana životního prostředí,  zajištění bezpečnosti potravin a také utišení hladu v některých oblastech Spojených států i ve světě.

Přírodní certifikát USDA ORGANIC

Americká národní společnost USDA Organics (zkratka The United States Department of Agriculture - Americké ministerstvo zemědělství) se zabývá kontrolou a certifikací produktů pocházejících z ekologického zemědělství. Reguluje standardy pro ekologické zemědělství, volný sběr divokých plodin, a dále také pro jejich uchovávání a zpracování včetně konečného zabalení.

Předmětem kontroly je i přístup k hospodářským zvířatům. Krmivo musí pocházet z ekologických zdrojů a nesmí obsahovat antibiotika ani růstové hormony. Zvířata musí mít také dobré podmínky žití a přístup do volných výběhů.

Minimální obsah složek z ekologického zemědělství je 95 % a dodržování všech podmínek je kontrolováno několikrát ročně.

USDA Organics zakazuje používání geneticky modifikovaných surovin, umělých hnojiv a pesticidů a jiných chemických produktů negativně ovlivňujících zdraví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné porcované
Hmotnost: 0.038 kg