O MILLEFIORI

Itálie byla vždy známa jako centrum luxusu a elegance. Není to země nijak velká, je to ale země významná. Je například domovem impozantního římského Kolosea, renesanční Sixtinské kaple, výrobce sportovních vozů Ferrari, hřmotného tenoru Luciana Pavarottiho, nadýchané sýrové pizzy a v neposlední řadě i smrtící facky Buda Spencera (pravda, k eleganci má takový políček otevřenou dlaní daleko, ovšem podívaná je to luxusní)... Italové zkrátka umí a v některých obory jsou nepopiratelně o krok napřed (což názorně symbolizuje i kozačkovitý tvar jejich země).

Není proto divu, že právě zde, konkrétně u severoitalského Milána, se vyrábějí i jedinečné vůně značky Millefiori, což v překladu znamená Tisíc květů. Jejich tvůrce lze bez nadsázky označit za skladatele aromat. Při vytváření svých produktů totiž vycházejí ze znalosti zákonitostí tzv. čichové pyramidy, kdy každou vůni tvoří různě intenzivní vonné tóny – vrchní jsou prchavé a čichové receptory potěší pouze na okamžik. Záhy je ale vystřídají tóny střední, které teprve dají projevit bohatství a charakteru dané vůně. Osobnost parfému ovšem plně vyjádří až základní tóny. Ty se uvolňují pomalu a mohou vydržet i několik dní.

Jsme proto hrdí na to, že společně s Millefiori můžeme vedle kvality prožitku nabídnout i širokou aromatickou paletu, pomocí které si můžete provonět nejen domov, ale třeba i automobil. V sortimentu máme vůně lehké a svěží, sladké, minerální i dřevité. Stačí si jen vybrat a potom už si jenom zasněně užít plnohodnotný aromatický prožitek, jenž dokáží zprostředkovat pouze vůně od pravých italských mistrů.

 

Nebojte se žít i cestovat v luxusu!