BIO čaj s kurkumou (turmeric) značky Tipson ze Srí Lanky, dárková kazeta 60x1,5g. Certifikát USDA Organic

Kód: 86429
Novinka
Značka: Tipson
299 Kč –6 %
Tipson Bio turmeric kazeta
299 Kč –6 % 279 Kč 249 Kč bez DPH
Skladem

Tyto bylinné čaje jsou bez obsahu kofeinu a teinu, proto jsou vhodné pro každodenní pití, i například navečer.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada BIO bylinných čajů s kurkumou. Má prokázané protirakovinné účinky a celkově posiluje imunitu.

Zlepšuje jaterní a srdeční funkce, pomáhá při artritidě, cukrovce, kožních i zažívacích potížích, snižuje cholesterol a emoční napětí.

Namícháno například s protizánětlivým heřmánkem, hřebíčkem, moringou, zdraví prospěšnou citrónovou trávou, zázvorem a skořicí

Neobsahuje kofein.

 

BIO Směs bylinných čajů, aromatizovaná, porcovaná
Složení: 

1) KARDAMON, MÁTA a HŘEBÍČEK - TURMERIC PEPPERMINT & CLOVE - bio citronová tráva list, bio hřebíček, bio heřmánek květ, bio kurkuma kořen, bio máta peprná list, bio moringa list, bio bazalka list.

 

2) KARDAMON a HEŘMÁNEK - TURMERIC & CHAMOMILE - bio heřmánek květ, bio kurkuma kořen, bio citronová tráva list, bio bazalka list.

 

3) KARADAMON, VANILKA A SKOŘICE - TURMERIC VANILLA & CINNAMON - bio skořice, bio citronová tráva list, bio kurkuma kořen, bio heřmánek květ, aroma vanilka.

 

4) KARDAMON, ZÁZVOR A SKOŘICE - TURMERIC GINGER & CINNAMON - bio citronová tráva list, bio skořice, bio zázvor kořen, bio kurkuma kořen, bio bazalka list.

 

5) KARDAMON, ZÁZVOR A CITRÓN - TURMERIC GINGER & LEMON - bio citronová tráva list, bio zázvor kořen, bio kurkuma kořen, bio heřmánek květ, bio bazalka list, aroma citron.

 

6) KARDAMON, BROSKEV A MORINGA - TURMERIC PEACH & MORINGA - bio citronová tráva list, bio moringa list, bio kurkuma kořen, aroma broskev.

 

 

Porcovaný s přebalem. Díky tomu, že je každý sáček čaje ve foliovém přebalu, uchovává si stále svoje typické aroma a chuť. Což je rozdíl oproti balení čajů bez přebalu, kdy jsou čaje zabalené jen v papírové krabičce.

 

Hmotnost:  90g (60x1,5g)

 

Země původu: Srí Lanka

 

Certifikát USDA o organičnosti výrobku.

 

USDA ORGANIC

USDA Organic představuje americkou národní formu certifikace udělované podle kritérií pro ekologické zemědělství. Cílem této federální organizace je podpora obchodu, zemědělské ekologické výroby a venkovských komunit, ochrana životního prostředí,  zajištění bezpečnosti potravin a také utišení hladu v některých oblastech Spojených států i ve světě.

Přírodní certifikát USDA ORGANIC

Americká národní společnost USDA Organics (zkratka The United States Department of Agriculture - Americké ministerstvo zemědělství) se zabývá kontrolou a certifikací produktů pocházejících z ekologického zemědělství. Reguluje standardy pro ekologické zemědělství, volný sběr divokých plodin, a dále také pro jejich uchovávání a zpracování včetně konečného zabalení.

Předmětem kontroly je i přístup k hospodářským zvířatům. Krmivo musí pocházet z ekologických zdrojů a nesmí obsahovat antibiotika ani růstové hormony. Zvířata musí mít také dobré podmínky žití a přístup do volných výběhů.

Minimální obsah složek z ekologického zemědělství je 95 % a dodržování všech podmínek je kontrolováno několikrát ročně.

USDA Organics zakazuje používání geneticky modifikovaných surovin, umělých hnojiv a pesticidů a jiných chemických produktů negativně ovlivňujících zdraví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné porcované
Hmotnost: 0.09 kg