BIO MATCHA čaj borůvkový, porcovaný s přebalem, 37,5g (25x 1,5g) Blueberry, Tipson

Kód: 86250
Značka: Tipson
119 Kč 106 Kč bez DPH
Skladem

Organický BIO Matcha čaj ochucený borůvkami. Certifikát USDA potvrzující organičnost výrobku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Matcha čaj ochucený borůvkami.

 

Složení: matcha, zelený čaj, přírodní aroma (borůvka)

 

Hmotnost: 37,5g (25x 1,5g)

 

Porcovaný s přebalem. Díky tomu, že je každý sáček čaje ve foliovém přebalu, uchovává si stále svoje typické aroma a chuť. Což je rozdíl oproti balení čajů bez přebalu, kdy jsou čaje zabaleny jen v papírové krabičce.

 

Země původů: Srí Lanka

 

 

 

Certifikát USDA.

USDA ORGANIC

USDA Organic představuje americkou národní formu certifikace udělované podle kritérií pro ekologické zemědělství. Cílem této federální organizace je podpora obchodu, zemědělské ekologické výroby a venkovských komunit, ochrana životního prostředí,  zajištění bezpečnosti potravin a také utišení hladu v některých oblastech Spojených států i ve světě.

Přírodní certifikát USDA ORGANIC

Americká národní společnost USDA Organics (zkratka The United States Department of Agriculture - Americké ministerstvo zemědělství) se zabývá kontrolou a certifikací produktů pocházejících z ekologického zemědělství. Reguluje standardy pro ekologické zemědělství, volný sběr divokých plodin, a dále také pro jejich uchovávání a zpracování včetně konečného zabalení.

Předmětem kontroly je i přístup k hospodářským zvířatům. Krmivo musí pocházet z ekologických zdrojů a nesmí obsahovat antibiotika ani růstové hormony. Zvířata musí mít také dobré podmínky žití a přístup do volných výběhů.

Minimální obsah složek z ekologického zemědělství je 95 % a dodržování všech podmínek je kontrolováno několikrát ročně.

USDA Organics zakazuje používání geneticky modifikovaných surovin, umělých hnojiv a pesticidů a jiných chemických produktů negativně ovlivňujících zdraví.

Doplňkové parametry

Kategorie: ČAJE ZE SRÍ LANKY
Hmotnost: 0.038 kg