BIO MATCHA čaje Tipson. 60 porcí. Dárková čajová kazeta Matcha tea Assorted

Kód: 86436
Novinka
Značka: Tipson
299 Kč –6 %
2691 bio matcha caje tipson 60 porci darkova cajova kazeta matcha tea assorted
299 Kč –6 % 279 Kč 249 Kč bez DPH
Skladem

Organické BIO Matcha čaje s příchutěmi v dárkové čajové kazetě

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIO MATCHA čaje s příchutěmi.

Dárkové balení v čajové kazetě. 

Obsahuje 6 druhů čajů po deseti porcích.

 

Čaje jsou porcované v přebalu - díky tomu, že je každý sáček čaje ve foliovém přebalu, uchovává si stále svoje typické aroma a chuť. Což je rozdíl oproti balení čajů bez přebalu, kdy jsou čaje zabalené jen v papírové krabičce.

 
Složení: 

1) MATCHA MASALA CHAI : bio matcha 20,34 %, bio zelený čaj 62,66 %, bio pepř černý plod 6 %, bio zázvor kořen 1,5 %, bio skořice 1,5 %, bio hřebíček 1,5 %, bio muškátový květ 1 %, bio kardamom plod 0,5 %, aroma cha

 

2) MATCHA S MÁTOU - matcha and mint: bio matcha 20 %, bio zelený čaj 38 %, bio máta peprná list 40 %, aroma máta peprná 2 %

 

3) MATCHA S MEDEM A CITRÓNEM - matcha, honey and lime: bio matcha 20 %, bio zelený čaj 65 %, bio citronová tráva list 10 %, aroma citron a med

 

4) MATCHA SE SKOŘICÍ A ZÁZVOREM - matcha, cinnamon and ginger: bio matcha 15 %, bio zelený čaj 45 %, bio zázvor kořen 20 %, bio skořice 20 %

 

5) MATCHA S KURKUMOU A MARAKUJOU - matchat turmeric and passionfruit: - bio matcha 20 %, bio zelený čaj 60 %, bio kurkuma kořen 15 %, aroma mučenka (marakuja)

 

6) MATCHA S BORŮVKOU - matcha and blueberry: bio matcha 20 %, bio zelený čaj 75 %, aroma borůvka

 

Hmotnost:  90g (60x1,5g)

 

Země původu: Srí Lanka

 

Certifikát USDA o organičnosti výrobku.

 

USDA ORGANIC

USDA Organic představuje americkou národní formu certifikace udělované podle kritérií pro ekologické zemědělství. Cílem této federální organizace je podpora obchodu, zemědělské ekologické výroby a venkovských komunit, ochrana životního prostředí,  zajištění bezpečnosti potravin a také utišení hladu v některých oblastech Spojených států i ve světě.

Přírodní certifikát USDA ORGANIC

Americká národní společnost USDA Organics (zkratka The United States Department of Agriculture - Americké ministerstvo zemědělství) se zabývá kontrolou a certifikací produktů pocházejících z ekologického zemědělství. Reguluje standardy pro ekologické zemědělství, volný sběr divokých plodin, a dále také pro jejich uchovávání a zpracování včetně konečného zabalení.

Předmětem kontroly je i přístup k hospodářským zvířatům. Krmivo musí pocházet z ekologických zdrojů a nesmí obsahovat antibiotika ani růstové hormony. Zvířata musí mít také dobré podmínky žití a přístup do volných výběhů.

Minimální obsah složek z ekologického zemědělství je 95 % a dodržování všech podmínek je kontrolováno několikrát ročně.

USDA Organics zakazuje používání geneticky modifikovaných surovin, umělých hnojiv a pesticidů a jiných chemických produktů negativně ovlivňujících zdraví.

Doplňkové parametry

Kategorie: ČAJE ZE SRÍ LANKY
Hmotnost: 0.09 kg