Konvice na čaj značky HOME na přípravu čaje s ultra jemným nerezovým sítkem, z borosilikátového skla, konvička 550 ml Konvice značky HOME na přípravu čaje s ultra jemným nerezovým sítkem, z borosilikátového skla, 550 ml

Kód: 81701
5 + 1
Značka: Home
699 Kč 578 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Akce 5+1 zdarma

Nakupte  6 výrobků a zdarma obdržíte výrobek s nejnižší cenou. Platí na celý sortiment a je možné kombinovat všechny výrobky. 

Sleva se vám odečte přímo v nákupním košíku. 

Čajová konvička pro přípravu Vašeho oblíbeného čaje. Poslouží k navození té správné atmosféry, když si budete chtít Váš oblíbený nápoj zcela vychutnat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konvice je vyrobena z borosilikátového skla, které je odolné (borosilikát se používá na výrobu varného skla) a je šetrné k životnímu prostředí. 

 

Pokud vás odrazuje od přípravy kvalitních sypaných čajů jejich příprava, tak s touto konvicí, respektive s nerezovým sítkem je vše velmi snadné.

Sítko je vhodné pro přípravu - vyluhování všech druhů sypaných čajů - černý, zelený, ovocný, bílý, zdravý .... ovoce, zázvoru, černého bezu, kopřiv, šípků i všech ostatních bylinek.

Díky ultra jemnému nerezovému sítku obsah louhování nepropadne do konvice. Snadná je také údržba sítka, které stačí opláchnout pod tekoucí vodou.

 

V případě, že vám čaj zchládne, můžete jej znovu ohřát. 

Sklo velmi dobře odolává teplotním rozdílům v rozmezí -20 stupňů Celsia - +150 stupňů Celsia.

 

Jednoduché na čistění - na skle se neusazuje tzv. "čajový povlak".

 

Velikost je 550ml, což je právě tak akorát na několik šálků Vašeho oblíbeného čaje.

 

Součástí balení je konvice, ultra jemný nerezový čajový filtr a víko na čajový filtr.